Değerli arkadaşlar
Bugün okula uğrayıp 12. Sınıf kitabımı incelemek için aldım. Tek başına benim görmemin pek de anlamlı olmadığını düşündüm. Bu yüzden geçen sene 11. sınıf kitabında yaptığımı bu sene de 12. Sınıf kitabında yapıyorum.
Biliyorsunuz taşraya kitaplar zamanında ulaşmıyor. Bu nedenle çok sayıda öğrenci ve öğretmen mağdur oluyor. Bunu aşmak için kitabın ilk ünitesini tarayarak pdf yaptım. En azından görür derslerimize hazırlıklı gireriz diye.
Ev tarayıcısında taradığım ve tarayıcım sorunlu olduğu için mükemmel değiller ama işinizi görecek nitelikteler. Aşağıdaki linkten kitabın ilk ünitesini indirebilirsiniz.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu arada [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] sitesi mükemmel bir projedir. Bu projeyi Nuh Çakmaçı isimli genç ve çalışkan meslektaşım hayata geçirdi. Bu sitede binlerce dosya varken yeni bir altyapıya dönüştüğü için o dosyalar atıl kaldı. Sizlerden ricam paylaşımlarınızı yalnızca coğrafyacılara özgü bu siteden yapmanızdır. Paylaşımlarınız hem meslektaşlarımızı mutlu edecek hem de gelecek çalışmalarında başarısını arttıracaktır .